НовостиБлагодаря профессиональным действиям сотрудников Центра юридической помощи "Защита" решением Апелляционного суда Житомирской области нашему клиенту было присуждено возмещение морального вреда в 150 тыс. гривен, а также пожизненные выплаты с предприятия- виновника в размере 1500 гривен ежемесячно. Решение 1й инстанции читайте ниже.

Отправлено 28 мая 2016 г., 01:29 пользователем Дмитрий ЕлисеевДержавний герб України

          

УКРАЇНА

Апеляційний суд Житомирської області

            

Справа №274/6292/14-ц                                                                          Головуючий у 1-й інст. Замега О. В.

Категорія 34                                                                                                   Доповідач Якухно  О. М.   

        

                                                      

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

15 вересня 2015 року колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Житомирської області в складі:

головуючого судді                                Якухно О.М.

суддів                                                         Коломієць О.С., Жигановської О.С.

з участю секретаря

судового засідання                                 Добровольської Т.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Житомирі цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспассервіс", за участю третіх осіб: ОСОБА_3, страхової компанії "ГАРАНТ-АВТО", про відшкодування матеріальної та моральної шкоди за апеляційними скаргами ОСОБА_3, Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспассервіс" та ОСОБА_2 на рішення Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області від 16 червня 2015 року, -

                                                                                           в с т а н о в и л а :

Відповідно до ст.209 ЦПК України в судовому засіданні проголошується вступна та резолютивна частини рішення. Складення повного рішення відкладено на п"ять днів.

Керуючись ст.ст. 209303304307309314316 ЦПК України, колегія суддів,-

                                                                                            в и р і ш и л а :

Апеляційні скарги ОСОБА_3, Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспассервіс" відхилити.

Апеляційну скаргу ОСОБА_2 задовольнити частково.    

Скасувати рішення Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області від 16 червня 2015 року в частині відмови у стягненні шкоди в розмірі франшизи та відшкодування шкоди, завданої смертю потерпілого, і ухвалити в цій частині нове рішення.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспассервіс" на користь ОСОБА_2 одноразово матеріальну шкоду в сумі 510 грн. та шкоду, завданої смертю потерпілого, в сумі 1500 грн. щомісячними платежами, починаючи з 14 листопада 2014 року, довічно.

В решті рішення Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області від 16 червня 2015 року залишити без змін.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспассервіс" на користь держави судовий збір в сумі 534,9 грн..

Рішення набирає законної сили з моменту його проголошення і з цього ж часу може бути оскаржене в касаційному порядку безпосередньо до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом двадцяти днів.


Сотрудники Центра снова добились положительных результатов в возмещении причиненного вреда в результате ДТП в г. Бердичеве Житомирской области (работаем по всей Украине).не согласившись с решением суда нами была подана апелляционная жалоба в Апелляционный суд Житомирской области поскольку не было удовлетворено одно из наших основных требований: пожизненные выплаты нашему клиенту в ежемесячном размере 1500 гривен. Апелляционный суд Житомирской области согласился с нами и кроме возмещения морального вреда в 150 000 гривен, присудил пожизненные выплаты нашему клиенту в размере 1500 гривен ежемесячно. Решение апелляционного суда Житомирской области читайте выше.

Отправлено 28 мая 2016 г., 00:55 пользователем Дмитрий Елисеев   [ обновлено 28 мая 2016 г., 01:18 ]

Державний герб України

                                                              

                                                                                                                                                                   № 274/6292/14-ц

                                                                                                                                          провадження № 2/0274/295/15

                                                                                              Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна і результативна частина)

                 16.06.2015 року                                                                                                                                               м. Бердичів      

      Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області в складі: головуючого - судді Замеги О.В., при секретарі Павлюк - Жук А.В., за участю позивачки ОСОБА_1, її представника ОСОБА_2, представників відповідача: Осіб 3,4, третьої особи: ОСОБА_5, розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспассервіс", треті особи: ОСОБА_6, СК " ГарантАВТО", про відшкодування моральної шкоди,-

                                                                                          В С Т А Н О В И В:

         Зважаючи на складність у викладені повного рішення суду повязаного з потребою у обгрунтуванні доводів сторін, на що може витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та результативну частину.                  

       Керуючись ст.ст. 1060818488209212 214 ЦПК України, ст.ст. 11671168117211881200 ЦК України, ст.ст. 3, 22, 23 Закону України " Про обов"язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", суд, -

                                                                                              В И Р І Ш И В:

    Позов ОСОБА_1 задовольнити частково.      

    Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспассервіс", яке розташоване за адресою: м. Бердичів вул Короленка, буд. 41-т Житомирської області на користь ОСОБА_1 моральну шкоду в розмірі 150000 гривень.

      В решті позовних вимог відмовити.

      Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспассервіс", яке розташоване за адресою: м. Бердичів вул Короленка, буд. 41-т Житомирської області на користь держави судовий збір в розмірі 1500 гривень.

     Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Житомирської області через Бердичівський міськрайонний суд протягом 10 днів з дня його оголошення. Особам, які брали участь у справі, але не були присутнім у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подавати апеляційну скаргу протягом 10 днів з дня отримання копії цього рішення.

                

Продолжаем помогать людям взыскивать моральный ущерб с ДТЭКа.

Отправлено 28 мая 2016 г., 00:35 пользователем Дмитрий Елисеев   [ обновлено 28 мая 2016 г., 00:38 ]Державний герб України

  

Справа № 520/1180/15-ц

Провадження № 2/520/671/16

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

14.03.2016 року

Київський районний суд м. Одеси  у складі:

Головуючого - судді Луняченка В.О.,  

при секретарі    Нефедової Г.В.,

розглянув у відкритому судовому засіданні у місті Одесі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства « ДТЄК Павлоградіугілля» про відшкодування моральної шкоди завданої каліцтвом,-

                                                                                         ВСТАНОВИВ:

        Скорочено у зв`язку з великим об`ємом. Повний текст Рінення у реєстрі судових рішень.

                                                                                             ВИРІШИВ:

     Задовольнити частково позов ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства « ДТЄК Павлоградіугілля» про відшкодування моральної шкоди завданої каліцтвом.

Стягнути з Публічного акціонерного Товариства «ДТЄК Павлоградвугілля» (ЄДРПОУ 00178353, 51400, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Леніна, 76) на користь ОСОБА_1 моральну шкоду завдану каліцтвом у розмірі 99216 (девяносто девять тисяч двісті шістнадцять) гривень.

Стягнути з Публічного акціонерного Товариства № ДТЄК Павлоградвугілля» (ЄДРПОУ 00178353, 51400, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Леніна, 76) на користь держави судові витрати у вигляді судового збору, пропорційно задоволеним вимогам, у розмірі 1488 (одна тисяча чотириста вісімдесят вісім) гривень 24 копійки.      

     Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Одеської області через Київський районний суд м. Одеси шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення.


Сотрудники Центра юридической помощи "Защита" очередной раз доказали свой профессионализм

Отправлено 8 окт. 2014 г., 06:26 пользователем Александр Зачепило


Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


04 січня 2013 року Красно армійський міськрайонний суд Донецької області у складі

головуючої судді : Величко О.В.,

при секретарі: Соболь О.С.,

представника позивача: ОСОБА_8.,

представників відповідача : Публічного

Акціонерного Товариства «Шахтоуправління

«Покровське» Пишної В.Г.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Красно армійську цивільну справу за позовом ОСОБА_3, ОСОБА_4 до Публічного Акціонерного Товариства «Шахтоуправління «Покровське» ,Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на вирбництві та професійних захворювань України в м. Красноармійську про відшкодування моральної шкоди,-


В С Т А Н О В И В :


Скорочено у зв`язку з великим об`ємом. Повний тексат Рінення у реєстрі судових рішень.


В И Р І Ш И В :


Позовні вимоги ОСОБА_3, ОСОБА_4 до Публічного Акціонерного Товариства «Шахтоуправління «Покровське»,Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на вирбництві та професійних захворювань України в м. Красноармійську про відшкодування моральної шкоди - задовольнити частково.

Стягнути з Публічного Акціонерного Товариства «Шахтоуправління «Покровське» на користь ОСОБА_3 75000 грн. в рахунок відшкодування моральної шкоди.

Стягнути з Публічного Акціонерного Товариства «Шахтоуправління «Покровське» на користь ОСОБА_4 75000 грн. в рахунок відшкодування моральної шкоди.

Стягнути з Публічного Акціонерного Товариства «Шахтоуправління «Покровське» на користь держави судовий збір в розмірі 107,30 грн.

В задоволенні іншої частини позовних вимог -відмовити.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Красноармійський міськрайонний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Суддя:

Благодаря Центру юридической помощи "Защита" семья из Горловки получила четверть миллиона гривен

Отправлено 8 окт. 2014 г., 06:24 пользователем Александр Зачепило

Єдиний унікальний номер 251/5840/13-ц

Номер провадження 2/251/1802/13

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26.11.2013 року Калінінський районний суд міста Горлівки Донецької області в складі: головуючого судді Старовецького В.І.,

при секретарі Простинюк (Янко) Н.С.,

за участю представника позивачів ОСОБА_1,

представників відповідача ОСОБА_2, ОСОБА_3,

розглянувши справу за позовом ОСОБА_4, ОСОБА_5 до Державного підприємства „Артемвугілля про стягнення суми моральної шкоди завданою смертю фізичної особи, -


ВСТАНОВИВ:


Скорочено у зв`язку з великим об`ємом. Повний тексат Рінення у реєстрі судових рішень. 


ВИРІШИВ:

Уточнені позовні вимоги ОСОБА_4, ОСОБА_5 до Державного підприємства „Артемвугілля про стягнення суми моральної шкоди завданою смертю фізичної особи задовольнити повністю.

Стягнути з Державного підприємства «Артемвугілля», код ЄДРПОУ 32270533, на користь ОСОБА_4 у відшкодування моральної шкоди 123 876 (сто двадцять три тисячі вісімсот сімдесят шість) гривень та витрати пов`язані з проведенням судової експертизи в розмірі 2 208 (дві тисячі двісті вісім) гривень.

Стягнути з Державного підприємства «Артемвугілля», код ЄДРПОУ 32270533, на користь ОСОБА_5 у відшкодування моральної шкоди 123 876 (сто двадцять три тисячі вісімсот сімдесят шість) гривень та витрати пов`язані з проведенням судової експертизи в розмірі 2 208 (дві тисячі двісті вісім) гривень.

Стягнути на користь держави з Державного підприємства «Артемвугілля», код ЄДРПОУ 32270533, судовий збір в сумі 2447,52 (дві тисячі чотириста сорок сім) гривень.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги.

Вступна та резолютивна частини рішення складені в нарадчій кімнаті та проголошені в судовому засіданні 26 листопада 2013 року. Повний текст рішення складений та підписаний 29 листопада 2013 року.

70 000 гривен возмещен в качестве компенсации морального вреда

Отправлено 8 окт. 2014 г., 06:18 пользователем Александр Зачепило   [ обновлено 8 окт. 2014 г., 06:19 ]

Справа № 249/1939/13-ц

Р І Ш Е Н Н Я

Іменем України

19 липня 2013 р. м.Шахтарськ

Шахтарський міськрайонний суд Донецької області в складі:

головуючого судді Вірченко О.М.,

при секретарі Коржові С.М.,

за участю представника позивача ОСОБА_1, представника відповідача Яценка Р.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Шахтарський ливарно-механічний завод», третя особа ОСОБА_4, про стягнення моральної шкоди,


встановив:


Скорочено у зв`язку з великим об`ємом. Повний тексат Рінення у реєстрі судових рішень. 


вирішив:


Позов ОСОБА_3 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Шахтарський ливарно-механічний завод», третя особа ОСОБА_4, про стягнення моральної шкоди задовольнити частково.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Шахтарський ливарно-механічний завод» на користь ОСОБА_3 у відшкодування моральної шкоди грошову суму в розмірі 70 000 грн.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Шахтарський ливарно-механічний завод» судовий збір в розмірі 114,70 коп.

Рішення може бути оскаржене в Апеляційний суд Донецької області.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Суддя О.М. Вірченко

Очередное предприятие заплатит круглую сумму

Отправлено 8 окт. 2014 г., 06:15 пользователем Александр Зачепило   [ обновлено 8 окт. 2014 г., 06:16 ]


Провадження № 2/225/1863/2013

Справа № 225/6439/13-ц

Головуючий у справі: Челюбєєв Є.В.

РІШЕННЯ

іменем України

13 листопада 2013 року Дзержинський міський суд Донецької області у складі:

головуючого - судді Челюбєєва Є.В.,

при секретарі - Бондарчук Т.І.,

з участю

представника відповідача - Єгольнікова О.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Дзержинського міського суду Донецької області цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до державного підприємства «Дзержинськвугілля» про відшкодування моральної шкоди, -


ВСТАНОВИВ:


Скорочено у зв`язку з великим об`ємом. Повний тексат Рінення у реєстрі судових рішень. 


ВИРІШИВ:


Позовні вимоги задовольнити частково.

Стягнути з Державного підприємства «Дзержинськвугілля» на користь ОСОБА_3 грошову компенсацію у відшкодування моральної шкоди у сумі 50 000 (п'ятдесят тисяч)грн.

Стягнути з Державного підприємства «Дзержинськвугілля» в доход держави судовий збір у сумі 500 (п'ятсот) грн.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не було скасовано, набирає законної сили після прийняття рішення судом апеляційної інстанції.

Рішення суду може бути оскаржено до апеляційного суду Донецької області через Дзержинський міський суд на протязі десяти днів з дня проголошення рішення, а позивачем протягом п'яти днів з дня отримання його копії.

1-7 of 7