Новости‎ > ‎

Благодаря профессиональным действиям сотрудников Центра юридической помощи "Защита" решением Апелляционного суда Житомирской области нашему клиенту было присуждено возмещение морального вреда в 150 тыс. гривен, а также пожизненные выплаты с предприятия- виновника в размере 1500 гривен ежемесячно. Решение 1й инстанции читайте ниже.

Отправлено 28 мая 2016 г., 01:29 пользователем Дмитрий Елисеев


Державний герб України

          

УКРАЇНА

Апеляційний суд Житомирської області

            

Справа №274/6292/14-ц                                                                          Головуючий у 1-й інст. Замега О. В.

Категорія 34                                                                                                   Доповідач Якухно  О. М.   

        

                                                      

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

15 вересня 2015 року колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Житомирської області в складі:

головуючого судді                                Якухно О.М.

суддів                                                         Коломієць О.С., Жигановської О.С.

з участю секретаря

судового засідання                                 Добровольської Т.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Житомирі цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспассервіс", за участю третіх осіб: ОСОБА_3, страхової компанії "ГАРАНТ-АВТО", про відшкодування матеріальної та моральної шкоди за апеляційними скаргами ОСОБА_3, Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспассервіс" та ОСОБА_2 на рішення Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області від 16 червня 2015 року, -

                                                                                           в с т а н о в и л а :

Відповідно до ст.209 ЦПК України в судовому засіданні проголошується вступна та резолютивна частини рішення. Складення повного рішення відкладено на п"ять днів.

Керуючись ст.ст. 209303304307309314316 ЦПК України, колегія суддів,-

                                                                                            в и р і ш и л а :

Апеляційні скарги ОСОБА_3, Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспассервіс" відхилити.

Апеляційну скаргу ОСОБА_2 задовольнити частково.    

Скасувати рішення Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області від 16 червня 2015 року в частині відмови у стягненні шкоди в розмірі франшизи та відшкодування шкоди, завданої смертю потерпілого, і ухвалити в цій частині нове рішення.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспассервіс" на користь ОСОБА_2 одноразово матеріальну шкоду в сумі 510 грн. та шкоду, завданої смертю потерпілого, в сумі 1500 грн. щомісячними платежами, починаючи з 14 листопада 2014 року, довічно.

В решті рішення Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області від 16 червня 2015 року залишити без змін.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспассервіс" на користь держави судовий збір в сумі 534,9 грн..

Рішення набирає законної сили з моменту його проголошення і з цього ж часу може бути оскаржене в касаційному порядку безпосередньо до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом двадцяти днів.


Comments