Новости‎ > ‎

Сотрудники Центра снова добились положительных результатов в возмещении причиненного вреда в результате ДТП в г. Бердичеве Житомирской области (работаем по всей Украине).не согласившись с решением суда нами была подана апелляционная жалоба в Апелляционный суд Житомирской области поскольку не было удовлетворено одно из наших основных требований: пожизненные выплаты нашему клиенту в ежемесячном размере 1500 гривен. Апелляционный суд Житомирской области согласился с нами и кроме возмещения морального вреда в 150 000 гривен, присудил пожизненные выплаты нашему клиенту в размере 1500 гривен ежемесячно. Решение апелляционного суда Житомирской области читайте выше.

Отправлено 28 мая 2016 г., 00:55 пользователем Дмитрий Елисеев   [ обновлено 28 мая 2016 г., 01:18 ]
Державний герб України

                                                              

                                                                                                                                                                   № 274/6292/14-ц

                                                                                                                                          провадження № 2/0274/295/15

                                                                                              Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна і результативна частина)

                 16.06.2015 року                                                                                                                                               м. Бердичів      

      Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області в складі: головуючого - судді Замеги О.В., при секретарі Павлюк - Жук А.В., за участю позивачки ОСОБА_1, її представника ОСОБА_2, представників відповідача: Осіб 3,4, третьої особи: ОСОБА_5, розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспассервіс", треті особи: ОСОБА_6, СК " ГарантАВТО", про відшкодування моральної шкоди,-

                                                                                          В С Т А Н О В И В:

         Зважаючи на складність у викладені повного рішення суду повязаного з потребою у обгрунтуванні доводів сторін, на що може витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та результативну частину.                  

       Керуючись ст.ст. 1060818488209212 214 ЦПК України, ст.ст. 11671168117211881200 ЦК України, ст.ст. 3, 22, 23 Закону України " Про обов"язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", суд, -

                                                                                              В И Р І Ш И В:

    Позов ОСОБА_1 задовольнити частково.      

    Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспассервіс", яке розташоване за адресою: м. Бердичів вул Короленка, буд. 41-т Житомирської області на користь ОСОБА_1 моральну шкоду в розмірі 150000 гривень.

      В решті позовних вимог відмовити.

      Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспассервіс", яке розташоване за адресою: м. Бердичів вул Короленка, буд. 41-т Житомирської області на користь держави судовий збір в розмірі 1500 гривень.

     Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Житомирської області через Бердичівський міськрайонний суд протягом 10 днів з дня його оголошення. Особам, які брали участь у справі, але не були присутнім у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подавати апеляційну скаргу протягом 10 днів з дня отримання копії цього рішення.

                

Comments