Новости‎ > ‎

Сотрудники Центра юридической помощи "Защита" очередной раз доказали свой профессионализм

Отправлено 8 окт. 2014 г., 06:26 пользователем Александр Зачепило

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


04 січня 2013 року Красно армійський міськрайонний суд Донецької області у складі

головуючої судді : Величко О.В.,

при секретарі: Соболь О.С.,

представника позивача: ОСОБА_8.,

представників відповідача : Публічного

Акціонерного Товариства «Шахтоуправління

«Покровське» Пишної В.Г.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Красно армійську цивільну справу за позовом ОСОБА_3, ОСОБА_4 до Публічного Акціонерного Товариства «Шахтоуправління «Покровське» ,Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на вирбництві та професійних захворювань України в м. Красноармійську про відшкодування моральної шкоди,-


В С Т А Н О В И В :


Скорочено у зв`язку з великим об`ємом. Повний тексат Рінення у реєстрі судових рішень.


В И Р І Ш И В :


Позовні вимоги ОСОБА_3, ОСОБА_4 до Публічного Акціонерного Товариства «Шахтоуправління «Покровське»,Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на вирбництві та професійних захворювань України в м. Красноармійську про відшкодування моральної шкоди - задовольнити частково.

Стягнути з Публічного Акціонерного Товариства «Шахтоуправління «Покровське» на користь ОСОБА_3 75000 грн. в рахунок відшкодування моральної шкоди.

Стягнути з Публічного Акціонерного Товариства «Шахтоуправління «Покровське» на користь ОСОБА_4 75000 грн. в рахунок відшкодування моральної шкоди.

Стягнути з Публічного Акціонерного Товариства «Шахтоуправління «Покровське» на користь держави судовий збір в розмірі 107,30 грн.

В задоволенні іншої частини позовних вимог -відмовити.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Красноармійський міськрайонний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Суддя:

Comments