Статьи‎ > ‎

Право працівника на відпустку перед звільненням


Відповідно до чинного законодавства України невикористана відпустка може надаватися за бажанням працівника.

Відповідно до статті 3 Закону України «Про відпустки» за бажанням працівника у разі його звільнення йому має бути надано невикористану відпустку з наступним звільненням. Зокрема, в такому разі, датою звільнення є останній день відпустки.

Проте такого права не має працівник, якого звільняють за порушення трудової дисципліни. У разі звільнення працівника у зв'язку із закінченням строку трудового договору невикористана відпустка може за його бажанням надаватися й тоді, коли час відпустки повністю або частково перевищує строк трудового договору. У цьому випадку чинність трудового договору продовжується до закінчення відпустки.

Тож у випадку виникнення спірних питань у трудових правовідносинах з роботодавцем, радимо звернутись до адвоката, який підкаже як краще вчинити в конкретній ситуації, які документи потрібні для формування правової позиції. Для цього необхідно зателефонувати до Адвокатського об’єднання «Захист» і наші адвокати нададуть вам кваліфіковану правову допомогу.

За більш детальною інформацією та попереднім записом на консультацію, звертайтесь за телефоном:  094 945-31-39, 050 800-09-77, 050 631-07-12.

Будемо раді Вам допомогти!

 


Comments